جستجو
مشاهده محصولات پی سیف کارت

پی سیف کارتپی سیف کارت چیست ؟

پی سیف کارت یک شیوه پرداخت آنلاین، تشکیل شده از یک کد 16 رقمی میباشد  که با استفاده از آن کاربران میتوانند در تمامی فروشگاههای آنلاین پذیرنده این خدمات، خرید انجام دهند. سهولت استفاده از این ووچر کارت ها به دلیل عدم داشتن حساب بانکی و دردسرهای این دست پرداختهاست PaySafeCard به هر مبلغی تنها یک کد 16 رقمی بوده که به منزله ی پول نقد محاسبه میشود. هر فرد با در اختیار داشتن این کد 16 رقمی، مالک این پول تلقی میگردد.

تاریخچه پی سیف کارت
پی سیف کارت اولین بار در سال 2000 میلادی به بازار معرفی شد تا با استفاده از آن، متقاضیان بتوانند با امنیت و به راحتی پرداخت های  خود را به صورت انلاین انجام دهند. امروزه پی سیف کارت یکی از اصلی ترین روش های پرداخت انلاین می باشد .

کاربرد پی سیف کارت
پس از تهیه کد 16 رقمی پی سیف، تنها کافی است این کد را در سایت مورد نظر وارد کنید. این کارتها معمولا برای خریدهای اینترنتی عموماً در مبالغ زیر 500 دلار و بدون تاریخ انقضا بوده که تا 12 ماه از تاریخ صدور آن رایگان و پس از آن ماهی 2 پوند هزینه نگهداری خواهد داشت. همچنین چنانچه پس از اولین استفاده از کارت 12 ماه خریدی انجام نشود ماهی 2 پوند نیز هزینه عدم استفاده از کارت کسر میگردد. در هنگام خرید در صورتی که مبلغ خرید شما از میزان اعتبار موجود در کارت شما بیشتر باشد، می توانید با کلیک روی دکمه سوزن شکل یا لینک Enter additional PIN-Codes از کارت دوم، سوم … تا دهم برای تامین اعتبار لازم جهت خرید خود استفاده نمایید.
( شما مجاز هستید تا ده کارت، تا سقف 1000 یورو –را با ارز کارت خود معادل سازی کنید/جهت انجام خرید خود ترکیب نمایید)

موجودی پی سیف را چگونه چک کنیم؟
موجودی پی سیف کارت را چگونه میتوان چک کرد؟ برای چک کردن موجودی کارت خود میتوایند از لینک https://www.paysafecard.com/en-us/check-balance/ استفاده نمایید.

آیا امکان دارد خرید پرداخت شده را لغو کنیم؟
اگر یک پرداخت بطور کامل انجام شده باشد امکان لغو آن ممکن نیست.جهت باز پس گرفتن وجه پرداختی باید با مکاتبه با ما و بر اساس قوانین سایت مراحل ذکر شده طی گردد.