جستجو
مشاهده محصولات کارت هدیه آمازون

کارت هدیه آمازون

کارت هدیه آمازون
آمازون که به عنوان بزرگترین کتابفروشی آنلاین دنیا شناخته می‌شود؛ در سال ۲۰۱۴ معادل ۶۳ درصد فروش آنلاین کتاب و ۴۰ درصد کل فروش کتاب دنیا را از طریق خرده فروشی به دست آورد. به منظور ایجاد امکان استفاده برای کاربرانی که دسترسی به کارت های اعتباری یا راه های پرداخت انلاین ندارند این وبسایت، تسهیلاتی  تحت عنوان گیفت کارت را در نظر گرفته تا همه ی متقاضیان امکان استفاده از خدمات مورد عرضه ی این سایت را پیدا کنند. این سیستم پرداخت به مشتری این امکان را میدهد تا بتواند بدون نیاز به کارت بانکی یا پرداخت نقدی، از این کارت ها جهت پرداخت هزینه خرید های خود استفاده نمایند. گیفت کارت های آمازون که توسطAmazon.com، صادر می شود، از این دسته کارت ها هستند. استفاده از گیفت کارت برای ایرانیان یک مزیت بزرگ دارد، آن هم عدم نیاز به داشتن کردیت کارت یا کارت بانکی بین المللی برای انجام پرداخت های بین المللی است.


کاربرد کارت هدیه امازون
یکی از کاربرد های گیفت کارت امازون امکان خرید اجناس فیزیکی و دیجیتالی است. شاید این نکته برای شما جالب باشد که از طریق گیفت کارت های آمازون شما می توانید برنامه های اندروید را برروی موبایل خود خریداری و نصب نمایید. کاربران عزیز در ایران این نکته را در نظر داشته باشند، درصورت خرید از آمازون، امکان ارسال مستقیم کالا به آدرس ایران وجود نداشته و خریدار میباید از طریق آشنایان یا  گیرنده ای در کشور دیگر مرسوله را به ایران انتقال دهد، اما برای آن دسته از کاربران که خریدار کالاهای دیجیتالی و یا کتاب های الکترونیکی هستند، کارت های امازون بهترین گزینه میباشد.

نکاتی در رابطه با کارت های هدیه امازون
گاها دیده یا شنیده میشود، گیفت کارت هایی با قیمت های بسیار پایین، حتی پایین تر از معادل میزان اعتبار آن محصول در اینترنت به فروش می رسد. برخی کاربران بر این باور هستند که پیشنهاد استثنایی دریافت کرده اند، در صورتی که بسیار امکانپذیر است که این گیفت کارت ها با کارت های بانکی سرقتی و به اصطلاح هک شده خریداری شده باشد.