جستجو
مشاهده محصولات کارت هدیه ویندوز

کارت هدیه ویندوز

کارت هدیه مایکروسافت
Windows 

شرکت Microsoft یکی از بزرگترین و جامع ترین تولید کنندگان گیفت کارت برای رخدادها و اشخاص مختلف است. این شرکت با ارائه گیفت کارت مایکروسافت سعی کرده تا مانند دیگر رقبای خود سرویس های ویژه و غیر رایگان خود را با قیمت های مناسب در اختیار کاربران قرار دهد. از خدمات کمپانی مایکروسافت میتوان به خرید اپلیکیشن یا نرم افزار از windows store ، خرید و مشاهده فیلم، خرید و دانلود موسیقی از بانک اطلاعات مایکروسافت و دانلود بازیهایی که بر پایه پلتفرم ویندوز است نام برد. 


کاربرد کارت هدیه مایکروسافت
تمامی کسانی که از ویندوز فون استفاده می کنند برای خرید اپلیکیشن های موبایل خود از اپ استور مایکروسافت نیاز به پرداخت مبالغ این خدمات دارند. همچنین برای دریافت نسخه به روز تمامی برنامه ها و بازی های غیر رایگان، کاربران باید در حساب کاربری خود پرداخت ارزی انجام دهند. برای مرتفع کردن این نیاز کمپانی مایکروسافت ، گیفت کارت های خود را در سایت ارائه داده است تا مشتریان بتوانند با استفاده از این کارت ها پرداخت های آنلاین خود را انجام دهند.

مزیت های کارت هدیه مایکروسافت
از مزیت های کارت های گیفت مایکروسافت امکان استفاده ی کد دریافتی کارت ویندوز در ایکس باکس به جای کارت های  ایکس باکس می باشد.