جستجو
مشاهده محصولات کارت هدیه پلی استیشن

کارت هدیه پلی استیشن

کارت هدیه پلی استیشن
شرکت سونی یکی از 10 کمپانی مطرح دنیا در خصوص، محصولات کامپیوتری و لوازم جانبی و یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده کنسول های بازی است که در حال حاضر بیش از 140میلیون نفر عضو در سراسر جهان دارد و اكثریت آنان طرفداران و گيمرهای پلی استیشن ۴ ( ps4 ) هستند. اکثر خدمات این کنسول های بازی مشمول پرداخت هزینه بوده و رایگان نیست، به همین جهت مخاطبان این کمپانی برای استفاده از خدمات باید جهت رفع نیازهای خود پرداخت های ارزی انلاین انجام دهند. این شرکت گیفت کارت پلی استیشن را برای افرادی که به اطلاعات کارت و حساب ارزی دسترسی ندارند بعنوان راهکار ارائه کرده است.

کاربرد کارت های هدیه پلی استیشن
با خرید گیفت کارت پلی استیشن یک کد 12 رقمی در اختیار شما قرار میگیرد که مخصوص شارژ حساب اکانت سونی است و شما به میزان اعتبار خریداری شده حساب پلی استیشن PS4 خود را شارژ و از فروشگاه پلی استیشن خرید میکنید . از جمله کاربرد های این کارت ها به غیر از بازی های پلی استیشن به خرید تم های انلاین، استفاده از تخفیف های بازیها، پیش خرید بازی ها و خرید کارت های گیفت کارت پلاس میتوان اشاره کرد .

مزایای کارت های هدیه پلی استیشن
کارت های پلی استیشن به صورت رمز گذاری شده بوده و جزئیات اطلاعات مشتریان قابل پیگیری نمی باشد. از دیگر مزایای این کارت ها قابل هدیه دادن آنها به دیگران است. میتوانید یک بازی را خریده و ان را به دوستان و یا اعضای خانواده خود ارسال کنید .